Coronia
   

Lasten ja Nuorten Kuntoutus Tria Oy
Habilitering för
Barn och Ungdomar

Korsholmanpuistikko 6 – 8
( Kasarmialue, Päävartio )
65100 Vaasa
Puh. 06 – 3215001
kuntoutus@coronaria.fi

 KOSILA - Powered by DN 10

Sari Pelkonen, sari.pelkonen@coronaria.fifysioterapeutti, Ndt, Bobath-terapeutti
Janna Oinas, janna.oinas@coronaria.fifysioterapeutti
Jessica Norrvik, jessica.norrvik@coronaria.fifysioterapeutti
Martha Hume, martha.hume@coronaria.fifysioterapeutti

Jaana Sjöblom, jaana.sjoblom@coronaria.fi

fysioterapeutti, Ndt, Bobath-terapeutti

Erica Wiik, erica.wiik@coronaria.fi

fysioterapeutti, Ndt, Bobath-terapeutti